Bez tēmas

30 lietas, ko spēj sievietes alkohola iespaidā

Neviens mūsdienu cilvēks nevar iedomāties ballīti bez alkohola, tomēr ar tā lietošanu vajadzētu būt piesardzīgiem, jo nereti cilvēki (gan sievietes, gan vīrieši) alkohola iespaidā sastrādā tādas lietas, kuras skaidrā nekad nedarītu. Šoreiz parunāsim tikai par tādām lietām, kuras pārsvarā dzērumā izdara sievietes.

Vispirms jāmin izraudāšanās no visas sirds un piezvanīšana bijušajam. Iemesli var būt dažādi – ilgošanās pēc bijušā, vēlme pateikt to, ko skaidrā nekad nevarētu pateikt (pārmest kaut ko), skaļi noteikt „Kā viņš varēja mani pamest?” u.c. tamlīdzīgas lietas. Tajā pašā laikā sieviete var atzīties vēl kādiem pieciem nepazīstamiem cilvēkiem par savu nelaimīgo mīlestību. Vēl varētu šeit pieminēt atzīšanos mīlestībā kluba apsargam.

Braucot mājās vai dodoties uz ballīti, noteikti var runāt ar taksistu par dzīves jēgu. Dzīves jēgas meklējumi ir viens no aktuālākajiem jautājumiem, kas cilvēku nomoka jaunībā. Dodoties uz ballīti vai mājām ar kājām, bieži vien sievietes paspēj nokrist, nolauzt papēdi, skaļi gaudot (nokliegt) romantiskas dziesmas, mēģināt nodeju rumbu vai citu deju, kā arī pat nolamāt policijas darbinieku.

Ir skaidrs, ka ikviena ļoti iereibusi sieviete spēj pačurāt uz ielas, ko skaidrā, visticamāk, nedarītu, un pabildēties tualetē, kā arī aiziet uz vīriešu tualeti. Diezgan bieži tualetes spoguļselfijus sievietes ieliek kādā no sociālajiem tīkliem, un tikai nākamajā dienā domā, kāpēc kaut ko tādu vispār ir darījusi.

Kura gan nav ne reizi teikusi „Nē, es esmu skaidrā”, būdama lielā reibumā? Šādu frāzi mēs varam dzirdēt gandrīz no katras iedzērušas sievietes.

Bieži vien no iereibušām sievietēm varam sagaidīt arī īsziņu vēlā nakts stundā ar tekstu: „Tu guli?”, kuru viņas nosūta vismaz pusei savu kontaktu (tajā skaitā arī tādiem cilvēkiem, ar kuriem pat īsti nerunā).

Sievietes, kurām ir otrās pusītes, var bildināt savu puisi un pat piedāvāt viņam precēties.

Reizēm sievietes mēdz arī kaut ko pazaudēt, piemēram, atslēgas, pasi, telefonu, sliktākajā gadījumā arī biksītes un kontroli pār sevi vismaz uz 15 minūtēm.

Kā zināms, sievietes nereti uz ballītēm dodas kopā ar draudzenēm – viņas var noskūpstīt viena otru publikas priekšā, ļaut draudzenēm sevi pārliecināt, ka viņš neceļ klausuli, jo ir iemīlējies tevī un baidās no nopietnām attiecībām, kā arī pēc neilga brīža jau sastrīdēties ar draudzenēm.

Pasūtot dzērienu bārā, sievietes mēdz arī par to nesamaksāt.

Kā zināms, nereti ballējoties parādās apetīte, tāpēc sievietes ir gatavas četros no rīta ieiet kādā no ātrajām ēstuvēm (piemēram, McDonald’ā) un ēst daudz, nedomājot par savu diētu.

Skaidrs, ka sievietes spēj iedot arī savu telefona numuru kādam plikpaurainam un neizskatīgam vīrietim, domājot, ka viņš ir Vins Dīzels vai cits smukulītis. Reizēm sievietes mēdz būt arī ļoti naivas, piemēram, viņas notic, ka iet pie kāda (pie tā paša Vina Dīzeļa) uz mājām skatīties filmas.

Ja sieviete uz ballīti ir uzvilkusi zeķubikses, tad ir pilnīgi skaidrs, ka vēlāk tās vairs nebūs otrreiz uzvelkamas, jo tās droši vien tiks saplēstas.

Nereti, par ko nākamā dienā šausminās sievietes pēc ballītes, ir tas, ka viņas ir patrāpījušās kadrā visiem kluba fotogrāfiem, tādā veidā iegūstot briesmīgas un apkaunojošas bildes kluba mājas lapā, varbūt pat Facebook u.c. Nākamajā dienā sievietes zvana savām draudzenēm, lai pārliecinātos par to, kas vakar īsti noticis un vai vispār kaut ko no vakardienas pareizi atceras.

Tādas nu ir tās sievietes, bet vai tāpēc mēs viņas nemīlēsim!?